Anadolu sigorta kampanyası

Kampanyalarımız

EN HESAPLI, EN GENÇ YEPYENİ SAĞLIK KAMPANYASI

Kampanya Dönemi: 31.12.2013’a kadar
Yeni müşterilerimize yönelik sağlık kampanyamızın koşulları:

• Şirketimizin sağlık sigortası portföyü kapsamında ilk kez sigortalanacak sadece 35 yaş ve altı müşteriler için geçerlidir.

• Paket 1 (Eko ve check-up’lı versiyonları dahil) ürünümüzü tercih eden müşterilere, %25 oranında indirim uygulanacaktır.

• Paket 2, Paket 3, Paket 4, Paket 5 ve Paket 7 (Eko versiyonları dahil) ürünlerimizden birini tercih eden müşterilere, %15 oranında indirim uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında verilen indirimlere ek olarak uyguladığımız diğer indirim hakları (Peşin indirimi, aile indirimi, kurum indirimi, bireysel grup indirimi, devir poliçelerdeki hasarsızlık indirimi) saklı kalacaktır.

• Kurumsal poliçelerden bireysel poliçelere geçişlerde bu kampanyamız geçerli olmayacaktır.

• Kampanyamız, Kıbrıs’ta da geçerlidir.

MÜŞTERİLERİMİZE İLK DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ŞİRKETİMİZDEN

Şirketimizi tercih eden müşterilerimiz için daha mükemmel hizmetler sunabilmek hedefi ile Şirketimizin kuruluş yıldönümünün olduğu bu aydan itibaren yepyeni bir kampanyaya daha imza atıyoruz.

Doğum gününün olduğu ay boyunca Şirketimizden ilk kez bireysel sağlık sigortası satın alacak müşterilerimize %15 indirim hediye ediyoruz. İndirimimiz, doğum gününün içinde olduğu ay boyunca Paket 1 veya Sağlıkta Fırsat ürünleri ile bu ürünlerin eko ve check up’lı versiyonlarından herhangi birini ilk kez satın alan mevcut ve yeni gelecek müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

İndirim uygulamamız, müşterilerimizin doğum günlerinin bulunduğu ay boyunca geçerlidir.
Kurumsal sağlık sigortası poliçelerinden bireysel poliçelere geçişlerde bu kampanyamız geçerli olmayacaktır.

Aynı döneme denk gelen kampanyalardan sadece bir tanesinden faydalanılabilir.

KAMU ÇALIŞANLARINA YÖNELİK KAMPANYAMIZ

Kampanya Dönemi: 31.12.2013’a kadar
Kampanyamız kamu çalışanı niteliğine haiz müşterilerimizin düzenleyecekleri Konut Paket (722) Poliçelerini kapsayacaktır.

Kampanyada geçerli olacak şartlar ile özel indirim oranları aşağıda yer almaktadır.

Kamu çalışanlarının kendileri, eşleri ve çocukları adına düzenlenecek, Konut Paket Poliçeleri (deprem hariç olmak üzere) için %35 oranında indirim uygulanacaktır.

Müşterilerimiz için yapılacak bağlantı indirimlerinin tanımlanması aşamasında, tanımlama yapılan müşterimizin yukarıda belirten şartlara haiz olup olmadığının kontrol edilecektir.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ ÜYELERİ İLE EŞ VE ÇOCUKLARINA YÖNELİK KAMPANYAMIZ

Kampanya Dönemi: 01.03.2013-31.12.2013

31.12.2013 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Türk Eczacıları Birliği üyeleri ile eş ve çocukları, Anadolu Sigorta konut paket sigortasına %35 özel indirimle sahip olabilecekler.

Kampanyaya özel geçerli olacak Anadolu konut paket sigorta poliçesi, deprem dışında kalan; yangın, hırsızlık, su baskını gibi pek çok riske karşı sigortalıları koruma altına alıp geniş kapsamlı teminatlar sunuyor. Ürün ile ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları da teminat altına alınabiliyor.

Anadolu konut paket sigorta poliçesi, evin oturulamaz hale gelmesi veya kiracının taşınması durumunda, ev sahibinin kira gelirinden mahrum kalması gibi durumlarda da sigortalının menfaatlerini koruyor.
Copyright© 2013 - Design by İWA